درباره ما

تایپ و تکثیر نور از سال ۱۳۸۷ مشغول خدمات رسانی به عزیزان در شهرستان گنبد کاووس بوده و از سال ۱۳۹۷ اقدامی جهت در دسترس قرار دادن هر چه بیشتر امکانات فروشگاه جهت کلیه هم میهنان عزیز صورت داده است که وب سایت حاضر حاصل این زحمات است .

در بالای سایت منوی بخش های سایت وجود دارد . شما با توجه به نیاز خود میتوانید در هر یک از این قسمت ها عضو شوید و با انجام آزمون های آنلاین برای آزمون مورد نظر خود آماده شوید .

 

پیام نور

بعد از عضو شدن در این قسمت میتوانید با توجه به رشته و واحد ها پی انتخابی هر ترم و پرداخت مبلغی ناچیز به چندین سری از آزمون های برگزار شده دسترسی پیدا کرده و در شرایط مشابه و به صورت آنلاین در این آزمون ها شرکت کنید تا بتوانید خود را برای آزمون پایان ترم هر درس آماده تر کنید .

نمونه سوالات انتخابی تماما از ازمون های رسمی پیام نور بوده و موارد و تغییرات کتاب های درسی به هر سری از سوالات اعمال میگردد. در نتیجه شما نگرانی از بابت درس و تغییرات آنها نخواهید داشت .

 

استخدامی

در صورتی که میخواهید برای آزمون استخدامی آماده شوید میتوانید با کمک این بخش ازسایت در آزمون های برگزار شده دوره های قبلی شرکت کنید و وضعیت علمی خود را محک بزنید . این آزمون ها تماما نمونهآزمون های برگزار شده رسمی بوده و از همان سوالات استفاده شده است .

 

قضاوت

اگر میخواهید در آزمون های رسمی قضاوت شرکت کنید با استفاده ازاین قسمت از سایت عضو شوید . نمونه آزمون های رسمی برگزار شده در این جا گرد آوری گردیده و برای شما آماده گشته است .

 

وکالت

اگر شما حقوقدانان عزیز خود را برای آزمون وکالت آماده مینمائید این قسمت مختص به شماست . با ثبت نام و انجام چند آزمون سطح خود را کنترل نموده و از نقاط ضعف و قدرت خود اطمینان حاصل نمائید .

 

آموزشگاه

اگر دارای آموزشگاه هستید و میخواهید برای دانش آموختگان خود آزمون های شبیه سازی شده راه اندازی کنید میتوانید با این بخش نیاز های خود را مرتفع سازید .