قوانین و مقررات

سعی ما این است که در خدمت شما باشیم . قوانین و مقررات

 

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

نور در محدوده مرز های جمهوری اسلامی ایران قرار داشته. و سیاست کاری خود را بر اساس قوانین این مرز و بوم تنظیم نموده است . لذا از انجام کلیه خدمات و فروش های مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذوریم . اماده ارائه کلیه خدمات برای برگزاری آزمون های آزمایشی مختلف در چهارچوب قوانین ایران عزیز هستیم .

 

خرید اشتباه

در صورتی که سوالی که خریداری کرده اید اشتباه است لطفا به مدیریت از طریق صفحه ارتباط با ما پیام دهید تا هزینه به کاربری شما باز گردانده شود و سوالاتی که نیاز دارید را دوباره خریداری نمایید .

 

مدت آزمونها

هر بسته ای که خریداری نمایید به مدت ۴ ماه ( یک ترم تحصیلی ) برای شما قابل استفاده و قابل دسترس می باشد و در صورتی که در ترم بعدی نیاز به انجام دوباره آزمون ها دارید باید مجددا آزمون مورد نظر را خریداری نمایید .

 

هدف سایت

هدف ما در اختیار قرار دادن سوالات و شبیه سازی آزمون ها برای شما جهت حصول نتایج بهتر می باشد . در این زمینه با اینترنتی کردن این آزمونها هم در زمان شما صرفه جویی میشود و هم برای برگزاری آزمون هر ساعتی که تمایل داشته باشید میتوانید در آزمون شرکت کنید . در ضمن با این کار از قطع بی رویه درختان جهت ساخت کاغذ هم جلوگیری میگردد.

 

تخفیف

جهت استفاده از تخفیفات نقدی میتوانید از بسته های آماده ما در سایت استفاده کنید و با خرید چند سری از سوالات به عنوان یک مجموعه تخفیف بگیرید .

 

خرید آفلاین

اگر رمز دوم کارت خود را ندارید و یا نمخواهید که به صورت آنلاین خریدی انجام دهید به دفتر فروشگاه مراجعه کرده و از طریق پرداخت نقدی حساب خود را شارژ نمائید.